websitetemplate.org
link do nowej strony (logowanie jak do poczty PW) > Witam!
 
 
 
 

Witam!

Witam na stronie internetowej Laboratorium Fizyki I dla studentów Wydziałów Mechatroniki, Inżynierii Materiałowej, Mechanicznego Technologicznego oraz Inżynierii Chemicznej i Procesowej studiów dziennych. W moim zamierzeniu strona ta ma stanowić znaczącą pomoc dla wszystkich studentów, którzy będą wykonywać ćwiczenia laboratoryjne. Znajdą się tutaj wszystkie informacje konieczne do sprawnego i bezproblemowego  wykonania zaplanowanych ćwiczeń, czyli: opisy wszystkich ćwiczeń, podstawy teorii niepewności, opisy podstawowych programów używanych w laboratorium, stałe fizyczne, rozkłady zajęć oraz regulamin.

Liczę na pomoc przy redagowaniu strony wszystkich, którzy z niej korzystają. W przypadku znalezienia błędów proszę o kontakt mailowy. Z wielką uwagą zapoznam się ze wszystkimi uwagami i sugestiami dotyczącymi nie tylko strony internetowej, ale również funkcjonowania laboratorium, instrukcji do ćwiczeń i wszystkimi innymi związanymi z Laboratorium Fizyki.

Zgodnie z zasadami obowiązującymi na Politechnice Warszawskiej, będę odpowiadała TYLKO na maile wysyłane z adresów Politechniki Warszawskiej nr_albumu@pw.edu.pl.

dr inż. Anna Kalbarczyk
Kierownik Laboratorium Fizyki I


Uwaga: Jeśli z jakichkolwiek przyczyn strona laboratorium przestałaby działać, to wszystkie potrzebne materiały można zawsze otrzymać w Sekretariacie Laboratorium w pokoju 319 Gmachu Mechatroniki. Za tego typu utrudnienia z góry przepraszam (telefon do sekretariatu laboratorium: 222348249).

Studenci mogą korzystać z komputerów i drukarek znajdujących się w laboratorium w godzinach 8.15-16.00 oraz poza tymi godzinami, jeśli tylko w laboratorium odbywają się zajęcia. Jeśli sale z komputerami są zamknięte, to należy zwrócić się z prośbą do pracowników obsługi (pokój 319) o otwarcie ich i włączenie zasilania elektrycznego.

Wyniki uzyskane przez Państwa w semestrze letnim 2023r. zostały wywieszone na tablicy informacyjnej przed wejściem do sekretariatu laboratorium (pok. 319, p. III GM). Przekazałam je również do kierowników przedmiotów. 

Dnia 15.05.2023 wywiesiłam wyniki grup piątkowych WMT. 

18.05.2023 opublikowałam oceny ICHiP, natomiast w dniu 19.05.2023 opublikowałam wyniki dla czwartkowych grup WMT. 

Wyniki dla WIM wywieszono na tablicy informacyjnej w dniu 23.05.2023. 


Gratuluję wszystkim i życzę powodzenia w sesji!