websitetemplate.org
Witam!
 
 
 
 

Witam!

Witam na stronie internetowej Laboratorium Fizyki I dla studentów Wydziałów Mechatroniki, Inżynierii Materiałowej, Mechanicznego Technologicznego oraz Inżynierii Chemicznej i Procesowej studiów dziennych. W moim zamierzeniu strona ta ma stanowić znaczącą pomoc dla wszystkich studentów, którzy będą wykonywać ćwiczenia laboratoryjne. Znajdą się tutaj wszystkie informacje konieczne do sprawnego i bezproblemowego  wykonania zaplanowanych ćwiczeń, czyli: opisy wszystkich ćwiczeń, podstawy teorii niepewności, opisy podstawowych programów używanych w laboratorium, stałe fizyczne, rozkłady zajęć oraz regulamin.

Liczę na pomoc przy redagowaniu strony wszystkich, którzy z niej korzystają. W przypadku znalezienia błędów proszę o kontakt mailowy. Z wielką uwagą zapoznam się ze wszystkimi uwagami i sugestiami dotyczącymi nie tylko strony internetowej, ale również funkcjonowania laboratorium, instrukcji do ćwiczeń i wszystkimi innymi związanymi z Laboratorium Fizyki.

Zgodnie z zasadami obowiązującymi na Politechnice Warszawskiej, będę odpowiadała TYLKO na maile wysyłane z adresów Politechniki Warszawskiej nr_albumu@pw.edu.pl.

dr inż. Anna Kalbarczyk
Kierownik Laboratorium Fizyki I


Uwaga: Jeśli z jakichkolwiek przyczyn strona laboratorium przestałaby działać, to wszystkie potrzebne materiały można zawsze otrzymać w Sekretariacie Laboratorium w pokoju 319 Gmachu Mechatroniki. Za tego typu utrudnienia z góry przepraszam (telefon do sekretariatu laboratorium: 222348249).

Studenci mogą korzystać z komputerów i drukarek znajdujących się w laboratorium w godzinach 8.15-16.00 oraz poza tymi godzinami, jeśli tylko w laboratorium odbywają się zajęcia. Jeśli sale z komputerami są zamknięte, to należy zwrócić się z prośbą do pracowników obsługi (pokój 319) o otwarcie ich i włączenie zasilania elektrycznego.