Migawki z niektórych wydarzeń na Wydziale Fizyki PW
Kliknij ikonę fotografii. Rozmiary zdjęć odpowiadają rozdzielczości ekranu  (1024 x 768) pikseli.
Kliknij kwadracik w prawym, górnym rogu, by widzieć całą szerokość zdjęcia.
Kliknij ikonę fotografii.
Żagle i skrzydła w auli Wydziału Fizyki PW Zasada zachowania momentu pędu i ...żyroskop Festiwal Nauki
"Fizyka pod żaglami i skrzydłami" demonstracje z cyklu "Jak to działa"

(17-25) września 2005r.

Fizyka urządzeń nawigacyjnych Najmłodszych fascynują najbardziej zabawki fizyczne.

Otwarcie Zjazdu - Prof. Jerzy Garbarczyk Prof. Michał Heller XXXVIII Zjazd Fizyków Polskich

(11-16) września 2005r.

Prof. Andrzej K. Wróblewski Prof. Stanisław Bajtlik

Audytorium w czasie jednej z sesji Referat wygłasza Prof. Jan Nassalski.    "STAR Collaboration Meeting"

(27.07 - 1.08) 2005r.

Mówi szef kolaboracji - Prof. Timothy Hallman Dyskusja trwa.

Moment po otwarciu wystawy Konferencja prasowa "Maria Skłodowska-Curie - symbol i pasja"

Wystawa i wręczenie nagród "Marie Curie" (3-10) listopada 2004r.

Referat wygłasza Prof. Włodzimierz Zych Uroczystość wręczenia nagród

Uroczystość otwarcia wystawy Jeden z eksponatów wystawy "Energia gwiazd - energia dla naszej Planety"
Wystawa poświęcona fuzji termojądrowej (15-30) maja 2004r.
Wystawa cieszyła sie duzym zainteresowaniem. Jest to inwestycja dla młodego pokolenia