|
|
|
LXVI Olimpiada
Fizyczna 2016/2017 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lista osób
zakwalifikowanych do części doświadczalnej zawodów II stopnia |
|
Na zawody doświadczalne II stopnia należy przyjść o godz. 9.45 w niedzielę
19 lutego 2017 roku do Centralnego
Laboratorium Fizyki w Gmachu
Fizyki Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa
75). |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwisko |
Imię |
Szkoła |
|
|
Albrychiewicz |
Emil |
2 SLO Warszawa |
|
|
Augustynowicz |
Marcin |
LO 14 Warszawa |
|
|
Baka |
Tomasz |
LO 1 Siedlce |
|
|
Biegański |
Piotr |
2 SLO Warszawa |
|
|
Błaszkiewicz |
Rafał |
LO 14 Warszawa |
|
|
Bojdecki |
Filip |
LO 6 Warszawa |
|
|
Bratuś |
Patryk |
LO 2 Warszawa |
|
|
Cheda |
Tomasz |
LO 6 Radom |
|
|
Domitrz |
Witalis |
LO 14 Warszawa |
|
|
Dróżdż |
Gerard |
LO 6 Radom |
|
|
Gajek |
Stanisław |
LO 28 Warszawa |
|
|
Gajos |
Mateusz |
LO 6 Radom |
|
|
Galas |
Paweł |
LO Przymierza
Rodzin Warszawa |
|
|
Grabowski |
Jakub |
LO 14 Warszawa |
|
|
Hann |
Jacek |
2 SLO Warszawa |
|
|
Janik |
Krzysztof |
LO 14 Warszawa |
|
|
Kenig |
Jacek |
LO 5 Warszawa |
|
|
Klimczak |
Adrianna |
LO 27 Warszawa |
|
|
Komorowska |
Urszula |
LO 14 Warszawa |
|
|
Komorowski |
Grzegorz |
LO 14 Warszawa |
|
|
Kożuszek |
Jan |
LO 14 Warszawa |
|
|
Kurowski |
Kacper |
LO 28 Warszawa |
|
|
Laskowski |
Paweł |
LO 14 Warszawa |
|
|
Lebioda |
Jan |
LO 14 Warszawa |
|
|
Lisicki |
Maciej |
LO 14 Warszawa |
|
|
Łyżwa |
Rafał |
LO 6 Radom |
|
|
Maszkowski |
Michał |
LO 14 Warszawa |
|
|
Mazur |
Michał |
LO 6 Radom |
|
|
Mielnik |
Daniel |
LO 14 Warszawa |
|
|
Mierzwa |
Radosław |
LO 14 Warszawa |
|
|
Mozolewski |
Marcin |
LO 40 Warszawa |
|
|
Murgrabia |
Karol |
LO 1237 Warszawa |
|
|
Nowicki |
Michał |
LO 27 Warszawa |
|
|
Ogonowska |
Magdalena |
LO 14 Warszawa |
|
|
Oreszczuk |
Andrzej |
LO 6 Radom |
|
|
Otowski |
Stanisław |
LO 14 Warszawa |
|
|
Pierzchała |
Bartłomiej |
LO 14 Warszawa |
|
|
Płatos |
Adrian |
LO 6 Radom |
|
|
Przygoda |
Zbigniew |
LO 14 Warszawa |
|
|
Sikorski |
Jakub |
LO 1 Sokołów Podlaski |
|
|
Sotniczuk |
Piotr |
LO 14 Warszawa |
|
|
Szymański |
Wojciech |
LO 6 Radom |
|
|
Tasinkiewicz |
Anton |
LO 41 Warszawa |
|
|
Teisseyre |
Jerzy |
LO 14 Warszawa |
|
|
Wieczorek |
Aleksandra |
LO 6 Radom |
|
|
Wojciechowski |
Karol |
13 Gimn.
Warszawa |
|
|
Wolski |
Bartłomiej |
LO 5 Warszawa |
|
|
Wornbard |
Jakub |
LO 14 Warszawa |
|
|
Wójcik |
Antoni |
2 SLO Warszawa |
|
|
Wójcik |
Artur |
LO 18 Warszawa |
|
|
Zabołotny |
Bartosz |
LO 14 Warszawa |
|
|
Ziomek |
Juliusz |
LO 122 Warszawa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Do części
doświadczalnej zakwalifikowano 52 uczestników, którzy uzyskali co najmniej 20
punktów (na 60 możliwych) zdobytych w części teoretycznej. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Powrót |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|