X KONKURS FIZYCZNY
ZWYCIĘZCY
Krzysztof Choromański z II LO im. S. Batorego, uczeń Tomasza Gorazdowskiego
oraz
Piotr Findeisen z XIV LO im. S. Staszica, uczeń Elżbiet Zawistowskiej
zdobyli w finale 48 punktów na 50 możliwych
LAUREACI
LAUREAT | PKT. | SZKOŁA | NAUCZYCIEL |
Smoleński Tomasz | 43 | Publiczne Gimnazjum Nr 23 w Radomiu | Golka Marek |
Romański Bartłomiej | 42 | XIV LO im. S. Staszica | Zawistowska Elżbieta |
Ładyżyński Piotr | 41 | XXV LO im. J. Wybickiego | Zaczek Marek |
Czajka Sieciech | 39 | V LO im. Ks. J. Poniatowskiego | Majerowski Andrzej |
Huryn Paweł | 36 | II LO im. S. Batorego | Gorazdowski Tomasz |
Pilipczuk Michał | 36 | XIV LO im. S. Staszica | Zawistowska Elżbieta |
Iskrzyński Mateusz | 32 | XIV LO im. S. Staszica | Zawistowska Elżbieta |
Roszkowski Mikołaj | 30 | XXVII LO im. T. Czackiego | Dłużewska Barbara |
Choromańska Anna | 29 | II LO im. S. Batorego | Gorazdowski Tomasz |
Madej Radosław | 29 | XIV LO im. S. Staszica | Stasiak Robert |
Owczarek Grzegorz | 28 | V LO im. Ks. J. Poniatowskiego | Majerowski Andrzej |
Bohdanowicz Michał | 27 | XIV LO im. S. Staszica | Stasiak Robert |
Rzeszutko Rafał | 26 | XIV LO im. S. Staszica | Zawistowska Elżbieta |
Gilewski Paweł | 25 | XIV LO im. S. Staszica | Stasiak Robert |
Kwasiborski Sławomir | 25 | XXVII LO im. T. Czackiego | Dłużewska Barbara |
WYRÓŻNIENI FINALIŚCI
FINALISTA | PKT. | SZKOŁA | NAUCZYCIEL |
Celuch Radosław | 24 | LO im. M. Dąbrowskiej w Pionkach | Jaworowska Alicja |
Jankowski Aleksander | 24 | XIV LO im. S. Staszica | Zawistowska Elżbieta |
Jonczyk Maciej | 24 | XVI LO im. S. Sempołowskiej | Bugaj Danuta |
Gromek Damian | 23 | XIV LO im. S. Staszica | Zawistowska Elżbieta |
Nowakowski Marcin | 23 | II LO im. S. Batorego | Gorazdowski Tomasz |
Strupczewski Adam | 22 | VIII LO im. Władysława IV | Dylakiewicz Jerzy |
Czarzasty Łukasz | 21 | I LO im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie | Nałęcz Jan |
Niemkiewicz Krzysztof | 21 | VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu | Golka Marek |
Pecelerowicz Michał | 21 | XIV LO im. S. Staszica | Stasiak Robert |
Jeszka Hanna | 20 | XIV LO im. S. Staszica | Zawistowska Elżbieta |
Nowojewski Andrzej | 20 | XXXIII LO im. M. Kopernika | Zielicz Włodzimierz |
Przybyła Piotr | 20 | XXVII LO im. T. Czackiego | Kuśmierek Maria |
Wiśniewski Michał | 20 | XIV LO im. S. Staszica | Stasiak Robert |
Butryn Piotr | 19 | XIV LO im. S. Staszica | Zawistowska Elżbieta |
Grzegorczyk Dawid | 19 | VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu | Golka Marek |
Konopka Rafał | 19 | Technikum Elektroniczne nr 3 | Orłowski Zbigniew |
FINALIŚCI
FINALISTA | SZKOŁA | NAUCZYCIEL |
Bednarczyk Grzegorz | LO im. Armii Krajowej w Białobrzegach | Matuszczak Dorota |
Bednarek Jakub | VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu | Golka Marek |
Bernaciak Konrad | VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu | Golka Marek |
Bytniewski Paweł | V LO im. Ks. J. Poniatowskiego | Mazurkiewicz Anna |
Denkiewicz Michał | XXVII LO im. T. Czackiego | Dłużewska Barbara |
Durlej Piotr | Technikum Elektroniczne nr 3 | Zygmunt Barbara |
Fatyga Piotr | I LO w Przasnyszu | Wojda Zenon |
Franecki Paweł | XXVII LO im. T. Czackiego | Dłużewska Barbara |
Gawda Konrad | XI LO im M. Reja | Kołodziej Krzysztof |
Glinka Arkadiusz | I LO im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie | Nałęcz Jan |
Glińska Dorota | LXIV im. St. I. Witkiewicza | Wagner Wanda |
Iskrzyński Kamil | LO im. Armii Krajowej w Białobrzegach | Matuszczak Dorota |
Jaśkiewicz Grzegorz | VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu | Golka Marek |
Kasprzyk Piotr | I LO im. M. Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim | Argasińska Danuta |
Korneta Paweł | VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu | Golka Marek |
Kruk Bartłomiej | Publiczne Gimnazjum Nr 23 w Radomiu | Golka Marek |
Kulewski Krzysztof | XIV LO im. S. Staszica | Zawistowska Elżbieta |
Miernecki Maciej | XXVII LO im. T. Czackiego | Kuśmierek Maria |
Minkowski Marcin | XI LO im M. Reja | Kołodziej Krzysztof |
Myszkowski Piotr | ZS nr 1 w Milanówku | Foks Grażyna |
Nayar Piotr | VIII LO im. Władysława IV | Dylakiewicz Jerzy |
Pałasz Tomasz | I LO im. M. Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim | Argasińska Danuta |
Regulski Piotr | II LO im. S. Batorego | Żuber-Zielicz Małgorzata |
Skowron Jakub | XIV LO im. S. Staszica | Lipiński Stanisław |
Smaga Artur | LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie | Kruk Marek |
Szerling Paweł | VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu | Golka Marek |
Szkop Artur | XXVII LO im. T. Czackiego | Kuśmierek Maria |
Tomala Konrad | VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu | Golka Marek |
Tomasiuk Tomasz | IV LO im. A. Mickiewicza | Rojek Aldona |
Walczak Michał | V LO im. Ks. J. Poniatowskiego | Majerowski Andrzej |
Więckowski Piotr | L LO im. R. Barbosa | Miłosz Aleksandra |
Zakrzewski Andrzej | I LO w Przasnyszu | Wojda Zenon |